KONSERWACJA NART

Odpowiednio zadbane narty mogą służyć przez długie lata! Aby jednak tak było, należy systematycznie serwisować sprzęt i dokonywać ewentualnych napraw. Tu z pomocą przychodzi Sportowy Warsztat! W profesjonalny sposób zajmiemy się każdym rodzajem nart i desek snowboardowych. Od podstawowych po bardziej skomplikowane naprawy. Przygotuj się do sezonu i zleć nam konserwacje nart już teraz!

Kiedy należy konserwować narty?

O narty najlepiej dbać przez cały czas ich użytkowania. Pełen przegląd sprzętu najlepiej dokonać dwa razy w ciągu 12 miesięcy – przed sezonem i tuż po jego zakończeniu. Zanim wyjedziesz na stok, warto sprawdzić, czy wszystkie elementy – wiązania, krawędzie, ślizg i inne pomniejsze są w odpowiednim stanie i czy narty nie wymagają naprawy. Masz wtedy pewność, że sprzęt posłuży Ci przez zimę, a jazda na nim będzie samą przyjemnością. Narty trzeba jednak też konserwować po sezonie, gdy zamierzamy schować ja na strych lub garażu. Wtedy trzeba zabezpieczyć je przed działaniem np. kurzu lub wysokiej temperatury.

Co składa się na konserwację nart?

Konserwacja nart to ogólne pojęcie dotyczące ich podstawowego serwisu. W Sportowym Warsztacie oferujemy:
– smarowanie nart i snowboardu na gorąco,
– regulację wiązań narciarskich,
– regulację wiązań snowboardowych,
– montaż wiązań narciarskich,
– montaż wiązań snowboardowych,
– ostrzenie nart i snowboardu,
– regenerację ślizgu,
– klejenie rozwarstwień.
Z nami przygotujesz swój sprzęt do sezonu zimowego, a także usuniesz drobne defekty powstałe po intensywnej eksploatacji, by narty były gotowe już na przyszły rok!

Dlaczego warto się do nas zgłosić?

Jeśli chcesz, aby Twoje narty były konserwowane w profesjonalny sposób, to Sportowy Warsztat jest miejscem idealnym dla Ciebie! Wiemy, jak umiejętnie zająć się każdym rodzajem nart i desek snowboardowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu sprzętu zimowego, więc możesz mieć pewność, że będziemy się z nimi obchodzić umiejętnie i fachowo. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i narzędzi. Nie uznajemy metod domowych i półśrodków. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest konserwacja nart i dokładamy wszelkich starań, by m.in. dzięki naszej pracy sprzęt służył klientom na lata.


SERWIS NART

SPORTOWY WARSZTAT

W profesjonalny sposób przygotowujemy sprzęt narciarski do białego szaleństwa!