WYPOŻYCZALNIA NART WE WROCŁAWIU

Sportowy Warsztat oferuje również wypożyczenie nart na terenie Wrocławia. Wybierasz się na Zieleniec, Czarną Górę, do Karpacza, Czech lub w Alpy? Nie ma znaczenia – jeśli nie masz swojego sprzętu narciarskiego, a marzy Ci się wspaniałe szaleństwo na zaśnieżonych stokach – zgłoś się do nas! Oferujemy sprzęt zarówno dla początkujących, jak i zaprawionych w bojach narciarzy. Jeśli nie wiesz, które narty będą dla Ciebie idealne, pomożemy Ci w wyborze, uwzględniając Twoją sylwetkę oraz dotychczasowe doświadczenie na stoku. Nie musisz się martwić o stan wypożyczanych u nas desek. Każda para jest przygotowana w profesjonalny sposób i gotowa do natychmiastowego szusowania. Wypożycz narty u nas i ciesz się radosną jazdą!

Wypożyczalnia nart Wrocław – jaki sprzęt posiadamy?

Bez względu na to, czy dopiero uczysz się jeździć, czy jesteś doświadczonym narciarzem – w naszej wypożyczalni posiadamy narty dla każdego. Skontaktuj się z nami, opowiedz, jakiego sprzętu szukasz, a my zaproponujemy Ci egzemplarz idealny dopasowany do Ciebie i Twoich umiejętności.

Poza nartami oferujemy wypożyczenie pozostałego osprzętu narciarskiego – gogli, kasków, kijów i pokrowców. Każdy z tych elementów jest w świetnym stanie i nadaje się do natychmiastowego użycia na stoku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez kasku i gogli oraz pozostałych elementów narciarskiego asortymentu, białe szaleństwo jest nie tylko mniej komfortowe, ale też (a nawet przede wszystkim) niebezpiecznie. Z nami możesz skompletować cały niezbędny sprzęt narciarski i wypożyczyć go na dowolnie wybrany przez siebie czas.

W ofercie posiadamy także wypożyczenie sprzętu lawinowego, który na pewno przyda się narciarzom preferującym styl freeride w wyższych partiach gór. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne zestawy Lawinowe ABC, zawierające wszystkie niezbędne sprzęty i gadżety mogące uratować życie w chwili zejścia lawiny.

Sprawdź także naszą ofertę wypożyczenia desek snowboardowych.

Wypożyczalnia nart Wrocław – cennik

Wypożyczalnia sprzętu:

  • Narty do 130 cm – 25 PLN
  • Narty – 35 PLN
  • Buty narciarskie – 20 PLN
  • Kije – 5 PLN
  • Kask – 10 PLN
  • Gogle – 15 PLN
  • Pokrowiec na narty – 10 PLN

Wypożyczalnia kompletów:

  • Komplet junior (narty do 130 cm) – 35 PLN
  • Komplet narty – 45 PLN
  • Komplet studencki – 40 PLN

Dzień pobrania i dzień nadania nie jest naliczany.
*Sprzęt należy oddać do godziny 13.00

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej wypożyczalni?

Decydując się na wypożyczenie nart ze Sportowego Warsztatu, masz pewność, że w Twoje ręce zostaje oddany zadbany i profesjonalny sprzęt. Wiemy, jak obchodzić się z nartami. Specjalizujemy się w naprawie i konserwacji sprzętu zimowego. Każdy oferowany egzemplarz jest odpowiednio przygotowany do śnieżnego szaleństwa na stoku. Nie jesteśmy zwykłą przechowalnią nart. Dbamy o nasze deski i zależy nam, by osoby korzystające z naszej oferty były zadowolone z jakości wypożyczanego im sprzętu.

Wypożyczalnia nart we Wrocławiu – Kontakt

SPORTOWY WARSZTAT

W profesjonalny sposób przygotowujemy sprzęt narciarski do białego szaleństwa!