WYPOŻYCZALNIA SNOWBOARD WE WROCŁAWIU

Nie masz swojej deski, a chcesz poszusować na snowboardzie w najbliższym czasie? Zgłoś się do nas! Jesteśmy wypożyczalnią snowboardową we Wrocławiu, w której nie tylko za niewielką opłatą udostępniamy sprzęt, ale także radzimy, jaki egzemplarz będzie idealnie pasował dla danej osoby, uwzględniając jej wzrost oraz umiejętności. Bez względu na to, czy wybierasz się w polskie góry, czy np. w Alpy – z naszymi deskami wszędzie będziesz bawić się wyśmienicie!

Wypożyczalnia snowboard – co możesz u nas wypożyczyć?

Przede wszystkim deski – zarówno dla dużych, jak i małych snowboardzistów. Posiadamy szeroki wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy również kaski i gogle, bez których bezpieczna jazda jest po prostu niemożliwa. Ponadto, wypożyczamy także sprzęt lawinowy, niezbędny, gdy zamierzasz wybrać się na freeride w wyższe partie gór. Wystarczy chwila nieuwagi, by wywołać lawinę. W takiej sytuacji odpowiedni osprzęt wydaje się na wagę złota.  W asortymencie posiadamy m.in. łopaty, detektory i sondy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy także zestawy „Lawinowe ABC”, które zawierają wszystkie niezbędne sprzęty i gadżety, mogące uratować nas w trakcie zejścia lawiny.

Sprawdź także naszą ofertę wypożyczenia nart.

Wypożyczalnia snowboard – cennik

Wypożyczalnia sprzętu:

  • Snowboard do 130 cm – 35 PLN
  • Snowboard – 40 PLN
  • Buty snowboardowe – 25 PLN
  • Snowboard freeride – 100 PLN
  • Kask – 10 PLN
  • Gogle – 15 PLN
  • Pokrowiec na snowboard – 5 PLN

Wypożyczalnia kompletów:

  • Komplet snowboard do 130 cm – 45 PLN
  • Komplet snowboard – 55 PLN
  • Komplet snowboard studencki – 50 PLN

Dzień pobrania i *dzień oddania nie jest naliczany.
*Sprzęt należy oddać do godziny 13.00.


Wypożyczalnia snowboard Wrocław – dlaczego warto się do nas zgłosić?

Wiemy dobrze, że sprzęt z wypożyczalni bywa w różnym stanie. Firmy kuszą niskimi cenami, dając w zamian deski zaniedbane i zużyte. Decydując się na naszą wypożyczalnie, masz pewność, że w Twoje ręce oddany zostanie sprzęt przygotowany do zimowego szaleństwa. Jesteśmy pasjonatami snowboardu, wiemy, jak powinna wyglądać idealna deska gotowa do jazdy. Specjalizujemy się w renowacji i naprawach tego typu osprzętu. Dbamy o nasz sprzęt i chcemy, by każdy klient, który się do nas zgłosił mógł cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie. Komfort oraz świetna zabawa gwarantowane.

Wypożyczalnia snowboard we Wrocławiu – Kontakt

SPORTOWY WARSZTAT

W profesjonalny sposób przygotowujemy sprzęt narciarski do białego szaleństwa!