MONTAŻ WIĄZAŃ SNOWBOARDOWYCH

Kluczem do szybszego opanowania prawidłowej techniki jazdy na snowboardzie, a na dalszym etapie do w pełni komfortowego szusowania, jest odpowiednie przygotowanie sprzętu. Na liście czynności niezbędnych do wykonania przed pierwszym zjazdem w sezonie znajdują się m.in. montaż i regulacja wiązań. Jak sobie z nimi poradzić? Najlepiej powierzyć to specjalistom ze Sportowego Warsztatu!

Montaż wiązań snowboardowych i regulacja – dlaczego są ważne?

Zarówno montaż wiązań, jak i ich regulacja, mają ogromny wpływ na komfort jazdy na desce. Należy pamiętać, że sprzęt ten wymusza na użytkowniku nienaturalną dla niego pozycję, w której największą przeszkodzą jest oczywiście połączenie obu kończyn dolnych jedną platformą. Szczególnie w trakcie nauki istotne jest, by nauczyć się odpowiednich zachowań, które nie tylko pozwolą unikać upadków podczas szusowania, ale też umożliwią skręcanie, hamowanie i wykonywanie wszystkich innych niezbędnych manewrów. Nie jest to możliwe (a na pewno jest to bardzo utrudnione), gdy deska snowboardowa ma źle zamontowane wiązania lub nie są one wyregulowane. Wówczas jazda na takim sprzęcie jest niezwykle uciążliwa, a nawet niebezpieczna, ponieważ może doprowadzić w skrajnym przypadku do groźnego upadku i w efekcie urazu.

Montaż i regulacja wiązań snowboardowych – czy można je zrobić samemu

Wielu pasjonatów snowboardu samodzielnie montuje wiązania, a następnie je reguluje. Taka czynność jest możliwa do wykonania w domu, ale najlepszy efekt uzyskuje się, gdy czynność tę zleci się wykwalifikowanemu serwisowi. W Sportowym Warsztacie doskonale wiemy, jak prawidłowo zamontować wiązania do deski, a także wyregulować je w taki sposób, by dany użytkownik mógł cieszyć się niczym nieskrępowaną jazdą po stoku. Profesjonalnie przeprowadzony serwis jest gwarantem jakości, komfortu oraz bezpieczeństwa. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabrać się za montaż i regulację wiązań w swojej desce – zgłoś się do nas!

Montaż wiązań snowboardowych – co oferujemy?

Jesteśmy grupą pasjonatów sportów zimowych, którzy od lat zajmują się serwisowaniem sprzętu narciarskiego. Mamy ogromne doświadczenie w montażu wiązań snowboardowych oraz ich regulacji. Serwis przeprowadzamy w oparciu o najnowsze techniki stosowane na całym świecie. Montujemy wiązania do każdych desek. Prowadzimy również naprawę sprzętu oraz pełną konserwację, ze smarowaniem na gorąco oraz ostrzeniem krawędzi włącznie. Nie zwlekaj i już teraz przygotuj swój snowboard do zimowego szaleństwa!


SERWIS SNOWBOARD

Usługi

SPORTOWY WARSZTAT

W profesjonalny sposób przygotowujemy sprzęt narciarski do białego szaleństwa!