OSTRZENIE KRAWĘDZI SNOWBOARD

Dobrze naostrzony snowboard jest absolutną podstawą nie tylko do opanowania prawidłowej techniki jazdy, ale też do komfortowego i bezpiecznego szusowania. Krawędzie deski można samodzielnie naostrzyć w domu, ale to wiąże się z dużym ryzykiem zniszczenia sprzętu. Dlatego też najlepiej zlecić to zadanie nam! Zgłoś się do Sportowego Warsztatu ze swoim snowboardem, a my zajmiemy się jego naostrzeniem!

Ostrzenie krawędzi snowboard – po co?

Odpowiednie naostrzenie krawędzi snowboard zdecydowanie ułatwia jazdę. Przede wszystkim, tak przygotowana deska o wiele lepiej trzyma się oblodzonej trasy w trakcie skrętów. Stępione ranty sprzętu nie dają użytkownikowi odpowiedniej przyczepności, a to prosta droga do upadku. Naostrzony snowboard jest też łatwiejszy w okiełznaniu w trakcie nauki jazdy – wszelkie manewry wykonuje się lżej, a samo szusowanie już na samym początku przygody z tą dyscypliną sportu sprawia bardzo dużo frajdy. Ostrzenie krawędzi jest też niezwykle istotne przy wyczynowym snowboardingu. W trakcie zawodów nawet najmniejszy detal może zadecydować o uzyskaniu dobrego wyniku. Ostrzenie krawędzi deski jest jedną z podstawowych czynności serwisowych przeprowadzanych nawet w sztabach profesjonalnych sportowców.

W naszym warsztacie obsługujemy każdego fana jazdy na snowboardzie. Nie ma znaczenia, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na stoku, czy masz na koncie medal olimpijski – szybko i skutecznie naostrzymy Twój snowboard!

Ostrzenie krawędzi snowboard – co nas wyróżnia?

Jesteśmy wielkimi fanami sportów zimowych i od lat zajmujemy się serwisem desek snowboardowych. Mamy ogromne doświadczenie w ostrzeniu krawędzi każdego rodzaju snowboardu. Stosujemy najnowsze techniki, a do serwisu używamy profesjonalnego sprzętu i maszyn. Oddając nam swój sprzęt zimowy, możesz mieć pewność, że zostanie on potraktowany w odpowiedni sposób. Deska zostanie naostrzona prawidłowo i umiejętnie, czego nie można być pewnym po samodzielnym serwisowaniu sprzętu w domu za pomocą tanich pilników i innych podobnych gadżetów.


Jak często należy ostrzyć krawędzie snowboardu?


Deskę snowboardową należy przede wszystkim naostrzyć tuż przed rozpoczęciem sezonu zimowego. Ostanie szlify wykonane jeszcze zeszłej zimy mogą okazać się niewystarczające, by deska dobrze trzymała się stoku w trakcie jazdy. Dlatego przed pierwszym zjazdem warto odwiedzić Sportowy Warsztat i zlecić naszym specjalistom serwis. Ponadto, w trakcie sezonu należy systematycznie sprawdzać, czy krawędzie sprzętu są w odpowiednim stanie. Wszystko zależy od intensywności eksploatacji deski. Gdy tylko zauważysz, że snowboard zaczyna gorzej wchodzić w zakręty, może to oznaczać, że należy zadbać o naostrzenie krawędzi.

W Sportowym Warsztacie nie tylko ostrzymy krawędzie snowboardowe, ale też zajmujemy się kompleksową naprawą i regeneracją sprzętu narciarskiego, w tym smarowaniem ślizgu czy montażem wiązań. Już teraz zadbaj o sprzęt zimowy i zgłoś się do nas!


SERWIS SNOWBOARD

Usługi

SPORTOWY WARSZTAT

W profesjonalny sposób przygotowujemy sprzęt narciarski do białego szaleństwa!